Padáky

 

PRODEJ PADÁKOVÝCH KLUZÁKU

 

Nabízíme padákové kluzáky od většiny českých výrobců   AXIS, PEGASGRADIENT, MAC, NIRVANA, JOJOWING, dále nabízíme i špičkové padáky firmy SOL a GIN,  za velice zajímavé ceny.

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme s výběrem vhodného padákového kluzáku.

 

Padáky

KOMAKA

Hravý motorák
 

DESIRE

Bezpečný a pohodlný padák pro každého
 

KATANA

Hračka pro velké kluky
 

VISTA (tandem)

V tandemu aktivně a bezpečně
 
 
 

Správná volba Vašeho kluzáku.

Při výběru vhodného typu je důležité zvážit, co od padáku očekáváte. Následující rozdělení by Vám výběr mělo usnadnit.
 

Školní až  střední kategorie je určena pro piloty začínající a rekreační, kteří se dostanou do vzduchu jen párkrát za rok a svůj let si chtějí bez problémů vychutnat.

 

Sportovní kategorie je ideální pro většinu pilotů, kteří létají pro radost, chtějí však využívat i termiku k zajímavým přeletům.

 Třída competition je určena pro piloty soutěžní a pro ty, kterým se létání stalo životní nutností. Nalétají ročně desítky hodin, jsou schopni ovládat tyto mimořádně výkonné kluzáky a dokáží využít jejich vlastnosti k dosažení nejvyšších výkonů.

Volba správné velikosti - plochy - má velký vliv na letové vlastnosti kluzáku. Rozdílné zatížení při stejné ploše výrazně změní hodnoty dopředné rychlosti a klesání při nezměněné klouzavosti. Málo zatížený padák je také hůře ovladatelný, reakce vrchlíku jsou pomalejší.

Doporučujeme vycházet z hodnot podle technických údajů - uvedená zatížení jsou včetně hmotnosti vybavení (cca 17 kg) . Pokud jste na rozhraní dvou velikostí, doporučujeme z hlediska bezpečnosti zvolit menší plochu.